Kokybiški termo rūbai: 5 pasirinkimo kriterijai - NPN.lt

termo rūbai

Kokybiški termo rūbai: 5 pasirinkimo kriterijai

By straipsniai 0 Comment 2015-12-21

termo rūbaiKokybiški termo rūbai yra vienas dažniausių pasirinkimų sportuojant, keliaujant ir turistaujant. Išskirtinės struktūros audinys padeda išgarinti drėgmę, nevaržo judesių ir užtikrina maksimalų komforto jausmą. Sparčiai populiarėjanti termo apranga atitinka net ir išrankiausių pirkėjų poreikius, siūlydama itin plačią dizaino ir spalvų pasiūlą. Tiesa, ekspertai primena – nors drabužių stilius atlieka itin svarbų vaidmenį, ieškodami kokybiškų rūbų, negalime pamiršti ir kitų atrankos rodiklių.

Rinkitės kokybišką audinį

Pats svarbiausias kriterijus – termo drabužiams naudojamas audinys. Rinkitės aprangą, kurios gamybai buvo panaudota kokybiška, efektyviai prakaitą šalinanti medžiaga, maloniai priglundanti prie kūno ir nevaržanti judesių. Be to, kokybiški termo rūbai neleidžia daugintis mikroorganizmams ir veistis bakterijoms, todėl drabužiai puikiai tiks ir jautrią odą turintiems pirkėjams.

Objektyviai įvertinkite fizinę veiklą

Skirtingi termo drabužiai pritaikyti skirtingiems užsiėmimams – vieni rūbai rekomenduojami pasivaikščiojimams lauke, kiti – aktyvioms treniruotėms. Sportuojantiems taip pat būtina įvertinti treniruočių intensyvumą. Jei šioje srityje esate naujokai ir nežinote, kokius drabužius pasirinkti, pasikonsultuokite su termo aprangos pardavėjais ar konsultantais, kurie padės priimti racionaliausią sprendimą ir parinks visus jūsų lūkesčius atitinkančius drabužius.

Atsižvelkite į sezoną

Jei ieškote drabužių pasivaikščiojimams ar treniruotėms lauke, nepamirškite įvertinti oro sąlygų. Vieni termo rūbai rekomenduojami vasaros popietėms, kiti – slidinėjimui kalnuose. Ypatingo dėmesio reikalauja šaltasis metų laikas. Šiuo atveju rekomenduojama laikytis gana griežtos drabužių sluoksniavimo sistemos, kurią sudaro 3 termo rūbų sluoksniai. Pirmiausia jums bus reikalingi kokybiški termo apatiniai, kurie maloniai priglunda prie kūno ir šalina prakaitą. Antrasis drabužių sluoksnis turi šildyti kūną ir šalinti perteklinę drėgmę. Trečiojo sluoksnio drabužių paskirtis – apsaugoti nuo nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., lietaus ar sniego. Šie drabužiai į aplinką pašalina apatinių drabužių sluoksnių sukauptą drėgmę. Visų sluoksnių rūbai turi būti lengvi ir patogūs, jie negali spausti ir trukdyti jūsų veiksmams.

Įvertinkite drabužių dydį

Kad termo drabužiai užtikrintų maksimalų komfortą, jie turi idealiai jums tikti. Nesirinkite nei itin aptemptų, nei per laisvų drabužių, kadangi vieni spaus, o kiti negalės palaikyti optimalios kūno temperatūros. Tiesa, neapsigaukite – termo apranga visais atvejais turi būti maloniai prigludusi prie kūno.

Stilius taip pat svarbu

Kaip ir minėjome, stilius atlieka itin svarbų vaidmenį, renkantis visus lūkesčius atitinkančią termo aprangą. Šiandien galite rinktis iš gana plačios drabužių spalvų ir dizaino pasiūlos, todėl nesunkiai atrasite tai, kas idealiai tinka jums. Specialistai rekomenduoja rinktis drabužius, kuriuose būtų mažiau siūlių, užtrauktukų ir sagų – su tokia apranga jausitės kur kas patogiau ir laisviau.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *