Kodėl renkantis biuro baldus verta kreiptis į dizainerį? - NPN.lt

biuro baldai

Kodėl renkantis biuro baldus verta kreiptis į dizainerį?

By straipsniai 0 Comment 2017-02-25

biuro baldaiPradedate verslą? O galbūt versle sukatės ne pirmus metus? Abiem atvejais dirbate kokioje nors erdvėje. Pirmuoju atveju tikriausiai ieškote patogių biuro baldų, o antruoju, ko gero, mąstote apie jų atnaujinimą. Juk nauji biuro baldai gali prisidėti prie kūrybinio įkvėpimo, kuris versle nepamaišo.

Aptarsime vieną aktualų klausimą, kylantį svarstant apie naujus stalus, kėdes, lentynas ir kitus daiktus.

Ar reikėtų samdyti dizainerį?

Jei dabar kaip tik kuriate visą erdvę nuo grindų iki lubų, dizaino specialistai išties gali pagelbėti. Spalvos, objektų išsidėstymas – tai profesionalų kompetencija. O štai tuomet, kai patalpos remontuoti nesiruošiate, kai tiesiog ieškote baldų, į dizainerį tikriausiai nesikreipsite. Bent jau toks požiūris yra gajus. Vis dėlto specialisto konsultacija ir tuomet nepamaišytų. Keletas priežasčių:

  1. dizaineris padės geriau suderinti spalvas;
  2. patars, kokios formos labiausiai tiktų;
  3. suteiks informacijos apie klientams patrauklią erdvę;
  4. padės išsirinkti ergonomiškus baldus (šis aspektas nepaprastai svarbus);
  5. galbūt atras gerą produkciją patraukliomis kainomis.

Trumpai tariant, visa koncepcija bus aiškesnė, biuro baldai bus renkami ne chaotiškai, o konstruktyviai.

Dizainas, rodos, susijęs tik su apipavidalinimu. Tačiau specialistai turi sukaupę žinių bagažą ne vien apie formas ir spalvas. Ne mažiau dėmesys kreipiamas ir į medžiagas. Paprastam vartotojui keli skirtingi variantai galbūt atrodys identiški, o štai dizainerio akimis biuro baldai bus nušviečiami visai kitaip. Klausimas „gražu / negražu“ išlieka reikšmingas, tačiau kriterijų sąraše yra ir kitas punktas – „tvirta / netvirta“. Priklausomai nuo veiklos srities, tvirtumas gali būti labai aktualus. Ir būtent dizaineris, kūręs ne vieną interjerą, nusimanys, ar konkrečiu atveju verta mokėti mažiau ir aukoti tvirtumą, ar verčiau išleisti daugiau.

Stalų, spintų ir kitų daiktų pasirinkimas užima nemažai laiko. Tai dar viena priežastis, kodėl biuro baldai yra verti dizainerio dėmesio. Jūs galite daugiau laiko skirti savo tiesioginei veiklai, išvengiate papildomų laiko sąnaudų. O teigiamas progresas vis tiek vyksta. Tuomet džiaugiatės, kad nepagailėjote keleto eurų ir kreipėtės į atitinkamos srities žinovą.

 

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *