Kodėl nauji butai Klaipėdoje yra naudingas sprendimas? - NPN.lt

nauji butai Klaipėdoje

Kodėl nauji butai Klaipėdoje yra naudingas sprendimas?

By straipsniai 0 Comment 2015-11-18

nauji butai KlaipėdojeBūsto pirkimas – atsakomybės ir racionalaus mąstymo reikalaujanti užduotis, kuriai skiriame itin daug laiko, tariamės su nekilnojamojo turto brokeriais, draugais ir artimaisiais. Ekspertai teigia, kad toks lietuvių atsargumas yra pagirtina savybė – praktika rodo, kad Lietuvos žmonės yra sėslūs ir vienuose namuose praleidžia ne vieną dešimtį metų. Be to, gerėjanti ekonominė situacija leidžia įsigyti kelis būstus, vieną jų paliekant nuomai, t. y. papildomam uždarbio šaltiniui.

Nors būstų pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis, ekspertai teigia, kad ieškodami svajonių namų pajūryje, didžiausią dėmesį turėtumėte skirti naujos statybos daugiabučiams. Iš tiesų nauji butai Klaipėdoje atitiks net ir išrankiausio pirkėjo lūkesčius. Be to, patrauklios kainos leidžia rinktis ir vertinti kelis gyvenamųjų būstų variantus.

Nors daugelis pirkėjų vis dar kalba apie senos statybos daugiabučių privalumus, nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad pastaraisiais metais sparčiai auga dėmesys naujos statybos daugiabučiams. Tiesa, tvirtinti, kad sena statyba – prastas pasirinkimas taip pat negalima. Senieji butai turi savų privalumų. Dažniausiai tokie daugiabučiai stovi struktūriškai patogioje miesto vietoje, šalia daugiabučių yra mokykla ar vaikų darželis, maršrutinio transporto stotelė ir gyventojų pamėgtos prekybos vietos. Tuo tarpu nauji daugiabučiai statomi kiek atokiau nuo centro, neretai problemų kelia ir mažiau erdvios automobilių stovėjimo aikštelės. Vis dėlto, tiek vienu, tiek kitu atveju kalbėti apie objektyvius ir visais atvejais galiojančius teiginius neverta – kiekviena gyvenamoji zona turi savų privalumų ir savų trūkumų.

Ekspertai primena, kad keičiantis laikams ir pirkėjams keliant vis daugiau reikalavimų gyvenamajam būstui, pardavėjai siekia pasiūlyti tai, kas geriausia. Šiandien nauji butai Klaipėdoje stebina itin dailia aplinka – daugiabučiai statomi šalia jaukių parkų ir marių, o gera infrastruktūra užtikrina puikų susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais, parduotuvėmis ir viešosiomis įstaigomis. Be to, naujos statybos butai džiugina puikiais architektūriniais sprendimais – gyvenamoji erdvė pritaikyta šiuolaikinio žmogaus poreikiams ir įgyvendina jaunų šeimų lūkesčius – šalia daugiabučių įrengiamos patogios vaikų žaidimų aikštelės ir saugi aplinka mažiesiems.

Kalbant apie naujos statybos daugiabučių privalumus, negalima pamiršti ir šildymo sąskaitų – nauji butai Klaipėdoje ypatingą dėmesį skiria energetiniam namų efektyvumui, todėl, taikant naujausius technologinius sprendimus, užtikrinamos geriausios šildymo kainos. Galiausiai, vertindami ilgalaikę perspektyvą, turime pripažinti, kad nors nauji butai kainuoja brangiau, jie išlaiko kur kas aukštesnę investicinę grąžą.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *