Kada pirkti Lean mokymus? - NPN.lt

lean mokymai

Kada pirkti Lean mokymus?

By straipsniai 0 Comment 2017-03-10

lean mokymaiKodėl Lean?

Geras klausimas. Kodėl įmonei pirkti lean mokymus? Atsakymas – jūs daugiau uždirbsite. Ilgalaikėje perspektyvoje tinkamai įdiegus lean padidės kompanijos konkurencinis pranašumas. Dirbsite našiau. Ką tai reiškia praktikoje? Per tą patį laiką padarysite daugiau. Tik pagalvokite, jeigu jūsų darbuotojai pradėtų našiau dirbti. Automatiškai įmonės pajamos padidėtų, ko pasekoje galima būtų didinti ir darbuotojų atlyginimus. Aišku, vienintelis minusas, lean mokymai nėra greitas procesas. Tačiau investuoti verta. Rimta kompanija, savo veiklą planuoja dešimt, trisdešimt ar šimtą metų į priekį, todėl atsakykite į klausimą koks jūsų planavimas? Ilgalaikis ar trumpalaikis. Jeigu vis dėlto galvojate apie trumpalaikius tikslus, rekomenduotume susimąstyti ir pradėti keisti įmonės filosofija. Tik ilgalaikis planavimas yra efektyviausias konkurencinio pranašumo didinimas.

Kada juos pirkti?

Mokymus pirkite tuomet, kada ateis tam laikas. Juk ne visoms įmonėms, tai svarbiausia būtent esamuoju momentu. Pagrindas, kad lean įtrauktumėte į savo ateities planus. Pagalvokite, jeigu ne dabar, tuomet kada bus galima įdiegti pasaulinius darbo efektyvumo metodus. Turite suprasti, kad norint padidinti įmonės pajamas ir pelną nėra būtina koncentruotis vien į pardavimus. Kartais, tai galima padaryti tiesiog pakeitus vidinę tvarką. Peržvelkite, kaip dirba jūsų darbuotojai, kaip jie jaučiasi darbo vietoje, ar turi reikiamas darbo priemones, ar yra patenkinti darbo vieta, kaip sprendžiamos iškylančios problemos. Juk kiekviename darbe, gamyba ar pardavimai, kiekvieną dieną susiduriame su nedideliais iššūkiais, kuomet reikia operatyviai spręsti susidariusią situaciją.

Kiek gali kainuoti?

Mokymų kaina priklausys nuo įmonės dydžio ir kokias lean metodikas norėsite įsidiegti. Priklausomai nuo projekto tikslų, apimties bus paskaičiuota kiek lean specialistas turės dirbti. Bet kokiu atveju, lean mokymai nėra pigūs mokymai. Jie skirti brandžioms įmonėms, kurios gali sau leisti tobulėti ir mąsto apie didesnius planus. Prieš pradėdami ieškoti šias paslaugas teikiančių įmonių, pasidomėkite plačiau apie lean. Internete gausų internetinių svetainių, taip pat socialiniame tinkle Youtube rasite daug įdomių video, kuriuose specialistai, įmonių vadovai pasakoje apie lean įdiegimą, metodus, kokias naudas gavo ir t.t.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *