Auto nuoma – kai savi „ratai“ apvilia - NPN.lt

auto nuoma

Auto nuoma – kai savi „ratai“ apvilia

By straipsniai 2 Comments 2015-02-21

auto nuomaAutomobilis namų ūkyje šiandien toks pat savaime suprantamas „padargas“ kaip šaldytuvas ar televizorius. Prie vairo oficialiai sėdasi vos tik 18-ika metų sulaukę jaunuoliai (nors vairavimo pamokos dažniausiai pradedamos gerokai ankčiau), šios veiklos nenori atsisakyti ir visiški senučiukai. Ar įsivaizduojate, kas būtų, jog vieną dieną dėl tam tikrų priežasčių negalėtumėte vairuoti savo automobilio? Ogi, nieko: auto nuoma – paslauga, užkertanti kelią tokiai situacijai!

Auto nuoma besiverčiantys asmenys, siekdami būti konkrencingi bei  orientuotis į galimus skirtingų klientų poreikius, siūlo įvairias galimybes:

  • Trumpalaikė nuoma

Tai automobilio išsinuomavimas kelioms valandoms ar paroms. Tokį variantą pasirenka tie, kuriems transporto priemonė reikalinga konkrečiai progai (tarkime, prabangus automobilis nuotaikai į bažnyčią atvežti) ar tiesiog neilgam laikotarpiui.

  • Ilgalaikė nuoma

Įvairios bendrovės yra nustačiusios skirtingus terminus, kada auto nuoma jau laikoma ilgalaike: paprastai tai yra nuo kelių parų iki tol, kol klientui reikalingas automobilis. Šia galimybę dažniausiai naudojasi ilgėliau užsibūnantys užsienio svečiai, vykstantieji į tolimas keliones ar net įmonės, nuomojančius automobilius savo darbuotojams. Ilgalaikės nuomos paros įkainiai kur kas palankesni nei trumpalaikės.

  • Senovinių automobilių nuoma

Laiko ratas apsisuka ir sugrįžta tai, kas buvo populiaru anksčiau. Senoviniai automobiliai  šiandien išgyvena „aukso amžių“, tad kai kurie nuomos punktai būtent ir orientuojasi į pastaruosius. Aišku, su vintažiniais gražuoliais prie jūros gal ir nevyksi, tačiau tai tampa puikiu atributu šventems bei fotosesijoms.

  • Vairuotojo paslaugos

Jei žmogus dėl vienų ar kitų priežasčių negali vairuoti (neturėti vairuotojo pažymėjimo, blogai orientuojasi naujoje vietoje, ketina vartoti svaigiuosius gėrimus ar tiesiog nori atsipalaidavęs važiuoti kaip keleivis), jis gali pasinaudoti ir vairuotojo paslaugomis. Aišku, tai kainuoja papildomai.

Užsukę į pasirinktos auto nuomos svetainę pamatysite, jog verslininkai bando „nušluostyti nosį“ konkurentams, siūlydami kuo įvairesnį autoparką. Jei atvyks verslininkas, jis tikriausiai dairysis prabangios klasės automobilio, tinkamai „įrėminančio“ jo statusą.Tuo tarpu žmogelis, kuris netyčia padarė avariją ir nebeturi kuo išvykti į planuotą kelionę su šeima, ieškos kuo pigesnio varianto.

Auto nuoma turi dar vieną neabejotiną pliusą: imi ir sėdi į tehniškai tvarinkingą bei apdaraustą automobilį. Nuomotojas išlaisvinamas nuo būtinybės bėgioti iš vienos instancijos į kitą, kas įprasta turint savo automobilį ir pradedant jį eksploatuoti. Reikia nepamiršti tik vieno – saugoti transporto priemonę kaip savo akį, priešingu atveju gali tekti išleisti kur kas didesnę sumą nei nurodyta paros nuomos kaina.

2 Comments found

User

Darius

Jeigu ieškote autodiagnostikos įrangos, mes Jums galime padėti. Prekiaujame diagnostikos įranga automobiliams, motociklams ir kitoms transporto priemonėms. Auto diagnostikos įrangos pasiūlymų rasite: bds.lt

Atsakyti
User

Darius

Naudingas straipsnis, tiems kurie šiuo metu ieško kur išsinuomoti automobilį, o mes galima pasiūlyti auto diagnostikos įrangos. Prekiaujame diagnostikos įranga automobiliams, motociklams ir kitoms transporto priemonėms. Auto diagnostikos įrangos pasiūlymų rasite: bds.lt

Atsakyti

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *