Kanapių sėklų aliejus HEMP OIL ir maistas, ir vaistas viename

aliejus

Dauguma žmonių, net jeigu žino tokį posakį, nepagalvoja, kad tiek maistas, tiek vaistas gali būti vienas ir tas pats produktas. Aišku, tokių maisto produktų tikrai nėra daug, bet vienas iš jų yra kanapių sėklų aliejus, kadangi jis yra pakankamai maistingas ir nenusileidžia daugumai kitų gaminių, o tuo pačiu metu gali padėti išvengti arba išgyti nuo daugybės ligų. UAB “Gera karma” vadovas Andrejus Petrušas pasidalins savo sukaupta patirtimi bei profesionaliomis žiniomis apie šį ypatingą produktą ir jo teikiamą naudą mūsų organizmui.

  1. Kanapių sėklų aliejus yra neįtikėtinai maistingas

Kanapių sėklų aliejuje yra daugiau kaip 90% riebalų. Taip pat juose gausu dviejų nepakeičiamų riebalų rūgštimis – linolo rūgšties, kuri mums žinoma kaip omega-6, ir alfa-linoleno rūgšties, kurią dažniau vadiname omega-3, be to, yra ir gama-linoleno rūgšties, kuri ypatingai svarbi gerai savijautai. Kanapių sėklos yra puikus baltymų šaltinis, kuriuo aliejuje daug daugiau, negu panašiuose maisto produktuose, tokiuose kaip chia sėklose ar linų sėmenyse. Be šių medžiagų aliejuje gausu fosforo, kalio, natrio, magnio, sieros, kalcio, geležies ir cinko. O kad šio produkto nauda sveikatai gerai žinoma įrodo ir tai, kad kanapių sėklų aliejus Kinijoje naudojamas jau mažiausiai 3000 metų.

  1. Sumažėjusi širdies ligų rizika

Širdies ligos yra dažniausia mirties priežastis visame pasaulyje. Tačiau riziką susirgti šiomis ligomis galima gerokai sumažinti vartojant kanapių aliejų. Kuriame gausu arginino, atsakingo už azoto oksido gamybą mūsų organizme. Būtent azoto oksido molekulės atsakingos už tinkamą kraujagyslių išsiplėtimą ir susitraukimą ir tik esant pakankamam jo kiekiui sumažėja kraujospūdis, o kartu ir širdies ligų rizika. Be to, nustatyta, kad kanapių aliejus gali padėti ir atsigaunant po širdies priepuolio.

  1. Stipri imuninė sistema ir sveika oda

Nustatyta, kad imuninės sistemos veikimas priklauso nuo omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių pusiausvyros. Kanapių sėklų aliejus yra ne prisotintas šių riebalų rūgščių, tačiau jame omega-6 ir omega-3 pasiskirstę santykiu 3:1, kuris yra laikomas optimaliausiu mūsų organizmui.

Taip pat kanapių aliejus drėkiną odą, mažina niežulį bei taip leidžia atsisakyti odos priežiūros medikamentų. Be to, jis yra toks efektyvus, kad gali būti naudojamas netgi egzemos arba psoriazės, kuri geriau plačiau žinoma kaip žvynelinė, gydymui. Be to, aliejų galima naudoti kaip apsauginį kremą nuo saulės, kadangi kanapių aliejus pasižymi apsaugos nuo saulės faktoriumi (SPF) 6. O jeigu jau nudegėte saulėje, jį galite kaip priemonę atstatyti odai po nudegimo.

  1. Kanapių aliejus palengvina PMS simptomus

Su šiais simptomais susiduria praktiškai kiekviena moteris, juos daugiausiai lemia hormonas prolaktinas, tačiau kanapių aliejaus vartojimas gali juos sumažinti bei taip pagerinti jūsų savijautą. Taip yra dėl gama linoleno rūgštis (GLA), kurios gausu aliejuje, ji gamina prostaglandiną E1, kuris sumažina prolaktino poveikį. Būtent didelis GLA kiekis leidžia išvengti tokių PMS sindromų kaip krūtų jautrumas, dirglumas ar netgi depresija.

  1. Pagerina virškinimo sistemos darbą

Skaidulos yra pagrindinis tinkamo virškinimo sistemos darbo komponentas. Kanapių aliejuje yra tiek tirpių, tiek netirpių skaidulų santykiu 1:4. Tirpios skaidulos žarnyne sudaro panašią į gelį medžiagą, kuri yra naudinga virškinimo bakterijoms ir ,taip pat, gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje bei reguliuoti cholesterolio kiekį. Netirpios skaidulos gali padėti maistui bei jo virškinimo produktams keliauti per žarnyną. Jos taip pat siejamos su mažesne diabeto rizika.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kanapių aliejų ar visi jie yra vienodi?

aliejus

Nors jie visi gaminami iš kanapių sėklų, tačiau savo sudėtimi dažnai būna skirtingi. Todėl tikrai svarbu pasirinkti kokybišką gaminį, kitu atveju jūs nepajusite jo teikiamos naudos. Taigi, pirmiausia, vertėtų paskaityti sudėtį, kadangi tai natūralus produktas, ji neturėtų būti labai plati, taip pat toks produktas neturėtų galioti gerokai ilgiau, negu 6 mėnesius. Nebent jame pridėta kažkokių papildomų medžiagų, bet tada aliejus jau nebus visiškai natūralus. Kadangi siekiame užtikrinti gaminamų produktų kokybę bei padėti klientams lengviau išsirinkti sukūrėme specialų žymėjimą, kuriuo žymimi visi mūsų produktai – GERA KARMA™. Šis oficialus prekės ženklas įrodo, gaminys yra kokybiškas bei originalus.

O kuo dar ypatingi jūsų produktai? 

Svarbu paminėti, kad mes gaminame PREMIUM kokybės gaminius, taip pat siekiame, jog jie būtų kaip efektyvus, bet tuo pačiu ir natūralūs, todėl mūsų produktuose nerasite jokių dažiklių, pigių konservantų ar GMO. Be to, kai kurias žaliavas pradėjome importuoti pirmieji šalyje, tai leidžia kurti unikalios sudėties produktus pagal efektyviausius receptus. Taip pat turime partnerių JAV, Kanadoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Italijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, bei Azijoje, o Lietuvoje bendradarbiaujame su KTU maisto fakultetu, Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, higienos institutu, todėl galime užtikrinti aukščiausią kokybę bei inovatyvius sprendimus bei vartotojams pasiūlyti geriausią variantą renkantis bet kokį produktą. Kuris aktualus ne tik sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems ar bandantiems susidoroti su tam tikromis ligomis žmonėms, bet ir sportuojantiems arba paprasčiausiai visiems norintiems būti sveikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.